pohodlná kontrola váhy

 

Klasická diéta nie je riešením váhových problémov!

 

Možno si poviete: "Nerozumiem tomu, prečo moja váha nenápadne, ale stále pribúda, zatiaľ čo konzumujem rovnako alebo dokonca menej jedla?".

Ak obmedzíte akýmkoľvek spôsobom stravu ( obmedzenie jedla, delená strava, 90-dňová diéta,  počítanie kcal),  spôsobí to iba krátkodobý výsledok. Klasické diéty sú založené na obmedzení množstva kalórií, s ktorým je však spojený aj úbytok živín - telu chýbajú dôležité látky.
Telo je preťažené, čo vedie k nadmernému ukladaniu energie (tuku) zo stravy a aby telo šetrilo energiu, spomalí metabolizmus. Po skončení diéty (dosiahnutie výsledku, nadmernej chutí, hladu), telo si okamžite začne ukladať "zásoby" späť -   známy JO-JO efekt.

Vyvážený nutričný plán je nevyhnutný pre ľudský organizmus z hľadiska zaistenia živín dôležitých pre jeho každodennú optimálnu činnosť.

K spaľovaniu kalórií dochádza totiž vo svaloch a tie ku svojej činnosti potrebujú práve proteín. Ak chcete schudnúť na tukoch, nie na svaloch, a kila nepribrať naspäť, potrebujete dodávať telu proteín.

Správna konzumácia stravy, obsahujúca veľké množstvo vitamínov a minerálov, vlákniny, karbohydrátov a proteínu, primeranej kcal hodnote na váš metabolizmus, vám pomôže dosiahnuť stanovených cieľov v oblasti úpravy váhy a tvarovania postavy, bez pocitu hladu.

 

  Bielkoviny+komplex karbohydrátov: koktaily ako náhrada jedla, vyvážené jedlá a vyvážené malé občerstvenie
   
  Komplex karbohydrátov: ovocie, zelenina a celozrnné potraviny ( celozrnná ovsená múka, hnedá ryža, celozrnné cestoviny a celozrnný chlieb). 
   
  Bielkoviny: kura, ryba, hovädzie mäso, vajcové bielka a sojové produkty. 
   
  Rafinovaný cukor / jednoduché karbohydráty: ryža a cestoviny, ovocné šťavy a biele zemiaky. 

 

Naše programy sú určené pre ľudí, ktorí nehľadajú „zázračné diéty“, ale predsa si chcú upraviť váhu s dlhodobými výsledkami. Zdravý spôsob chudnutia pre nás neznamená, drasticky a rýchlo, ale trvalá a bezpečná úprava stravovania a celého životného štýlu tak, že vás nadváha, alebo obezita opustí raz a navždy. 

Zostavíme Vám program, s optimálnym príjmom proteínov, ktorý keď budete dodržiavať, pomôže vám vytvarovať a udržať si svoju postavu. Všetky kalkulácie budú vyrátané pre vás a vám bude prezentované riešenie, ktoré hľadáte.

Program je jedinečný spôsob, ako regulovať hmotnosť a cítiť sa pritom skvele. Bol vytvorený na základe prevratných vedeckých poznatkov a môže vám pomôcť dosiahnuť vytúžené výsledky.

 

Chceli by ste chudnúť bez pociťovania hladu?
Chceli by ste mať viac energie?
Vyzerať lepšie a mladšie?

 

Môžete sa cítiť  sviežo, byť plný energie i v období, kedy sa zbavujete nežiaducich kilogramov. Môžete získať a udržať  postavu, ktorú si želáte.  Výsledky hovoria sami za seba: 24.ročné skúsenosti  a  3100 spokojných klientov. Kliknite chcem si upraviť váhu!

 02

KONTAKT:

Slavomír a Borka

Krátky

+421 911 58 74 76

+421 911 58 74 76


info@uprava-vahy.eu

Úprava - váhy © 2014. Všetky práva vyhradené.